Poszukujemy do pracy osób jako

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: dowolny region kraju (miejscowości)

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów do Polskiej Bazy Turystycznej na www.e-odpoczynek.pl
- utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
- prezentowanie oferty handlowej firmy
- raportowanie

Wymagania:
- wysoka kultura osobista oraz nienaganna prezencja
- umiejętność pracy w MS Office
- umiejętność poruszania się w sieci internetowej
- konsekwencja w działaniu
- umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
- samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
- dobra organizacja pracy

Oferujemy
- ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- prowizyjny system wynagrodzenia, brak ograniczeń w wysokości uzyskanych dochodów
- elastyczne godziny pracy
- umowę akwizycji dla osób prowadzących działalność gospodarczą,
- umowę zlecenie dla studentów oraz osób nie prowadzących działalności gospodarczej

Możliwy kontakt poprzez e-mail: biuro@e-odpoczynek.pl lub telefonicznie 59 843 65 42, tel. kom. 887 761 397

CV ze zdjęciem można wysyłać na e-mail biuro@e-odpoczynek.pl

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty, nie zwracamy nadesłanych ofert.

Podaj swój e-mail i określ, które obiekty Cię interesują. Codziennie otrzymasz listę nowych obiektów spełniających Twoje kryteria (pod warunkiem, że takie będą).